مدیران خودرو

توصیه اسفهبدی به فعالان صنعت نمایشگاهی؛

به موضوع آموزش در صنعت نمایشگاهی دقت ویژه داشته باشید

عصر نمایشگاه- حسین اسفهبدی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه ها گفت: از همه همکاران نیز تقاضا داریم به موضوع آموزش در صنعت نمایشگاهی دقت ویژه داشته باشند.

به موضوع آموزش در صنعت نمایشگاهی دقت ویژه داشته باشید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از گسترش, مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تهران در مراسم بزرگداشت روز صنعت نمایشگاهی سخنرانی میکرد در خصوص این روز گفت: روز با شکوه صنعت نمایشگاهی را به تمام همکاران ارجمند تبریک می‌گویم. برای من جالب و ارزشمند است که اهالی صنعت نمایشگاهی با تلاش خودشان توانستند به یکپارچگی و همبستگی در رابطه با برگزاری یک جشن بین‌المللی برسند و فضایی که در اینجا حاکم است برای همه ما خوشایند و زیباست.
  اسفهبدی تاکید کرد: از آقای مهندس هاشمی طبا تشکر می‌کنم که در این جمع نمایشگاهی کنار ما حضور داشتند. ایشان در یک دوره‌ای مدیریت سایت تهران را بر عهده داشتند و باید ایشان را افتخار این صنعت دانست. همکاران ما در این حوزه می‌توانند شهادت بدهند که وقتی ایشان متولی این جایگاه بودند تحولات بسیار مهمی را در این زمینه به‌وجود آوردند.
  رئیس منطقه‌ای یوفی در منطقه افریقا و خاورمیانه همچنین اظهارکرد: یکی از این موارد، پایه‌گذاری رویدادهای نمایشگاهی اختصاصی در کشورهای مختلف خصوصا در آسیای میانه بوده است. در دهه‌های 60 و 70 صنعت نمایشگاهی شرایط بسیار متفاوت تری نسبت به امروز داشت. یعنی هم شرایط برگزاری رویدادهای نمایشگاهی و هم تعداد مجریان فعال در این زمینه بسیار کمتر بوده است.
  اسفهبدی همچنین افزود: در این شرایط بسترسازی برای انجام امور تجاری هم قطعا دارای مشکلات بسیاری بوده است. اما آقای هاشمی طبا در همان سال‌ها واقعا با قدرت کار کردند و فضای صنعت نمایشگاهی را هر بار بیش از گذشته تقویت کردند. نقش ارزنده ایشان باعث شده بود در میان همکاران نمایشگاهی به «هاشمی طلا» معروف شوند.
  مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تصریح کرد: ما سعی کردیم در دوره‌های اخیر در زمینه اعتلای صنعت نمایشگاهی برخی اقدامات سازنده را انجام بدهیم. در این رابطه روی بحث آموزش به صورت جدی متمرکز شدیم و در آینده هم برخی برنامه‌های کاربردی در این رابطه را اجرا خواهیم کرد.
  وی در پایان گفت: در طول یکی دو سال اخیر هر بار به بهانه های مختلف، از اساتید صنعت نمایشگاهی برای برگزاری جلسات آموزشی دعوت کردیم که تاثیر خوبی خواهد داشت. قطعا این روند را ادامه خواهیم داد. از همه همکاران نیز تقاضا داریم به موضوع آموزش دقت ویژه داشته باشند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • نمایشگاه
  • ماهنامه نمایشگاه
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت