مدیران خودرو

عصر امروز ؛

گشایش نمایشگاه گروهی هنرمندان تجسمی ویژه همیاری به کودکان کار

عصر نمایشگاه- نمایشگاه گروهی هنرمندان تجسمی به کوشش گروه هنری قاصدک سبز برای همیاری کودکان کار عصر امروز در نگارخانه زمرد تهران با حضور هنرمندان برجسته و پیشکسوت و دبیرکل بنیاد فردوسی گشایش می‌یابد.

گشایش نمایشگاه گروهی هنرمندان تجسمی ویژه همیاری به کودکان کار
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، این نمایشگاه به سرپرستی پروانه قاسمی و هانی نجم از ساعت 16 با حضور استاد وحید اینانلو و پیمان بانی‌شرکا، هنرمندان پیشکسوت و یاسر موحدفرد، دبیرکل بنیاد فردوسی گشایش می‌یابد.

  نمایشگاه یادشده به مدت 10 روز به جز جمعه‌ها از  16 تا 26 تیر از ساعت 9 تا 17 برای بازدید فرهنگ دوستان برپا خواهد شد.

  این نمایشگاه نیکوکاری با حضور 24 هنرمند و با 50 اثر با هدف معرفی هنرمندان جوان هنرهای تجسمی در 3 بخش گرافیک، عکس و نقاشی برپا شده است.

  پیمان بانی‌شرکا که پیشینه مشاوره و طراحی بیش از یک دهه برای سازمان جهانی یونیسف و صندوق کودکان سازمان ملل متحد را دارد با دو اثر ویدیو آرت و چیدمان در این نمایشگاه حضور دارد.

  از دیگر برنامه‌های هنری این نمایشگاه گروهی، پرفورمنس موسیقی و نقاشی عرفان حسینی و مونا ارباسی و هانی نجم در دو بخش در ساعت‌های 17 و 19 در تاریخ 16 تیر 1397 هم‌ زمان با آیین گشایش نمایشگاه گروهی در گالری زمرد اجرا می‌شود.

  نمایشگاه آزاد گروهی گرافیک، نقاشی و عکس شامل اثرهایی از هنرمندان هم‌ روزگار؛ نرگس صافی، پیمان بانی شرکا، علی‌اصغر آقاجانی، فاطمه افتخاری، وحید اینانلو، مریم بنای‌شاهانی، زهره باباخانی، بهنام جعفرنژاد، الهام چراغی، شیما چمنی، سمانه فیض‌آبادی، فرزان فرهنگی، نیلوفر خاکساری، شهناز دبیریان تهرانی، سارا رجبی، محمد شهبازی، مهسا طاهرخانی، سبا علامه، نازنین عباسی، مریم عرب‌زاده، سید علی‌اکبر متین‌گو، آزاده مجدی و مهتاب تات با نگاهی نوآورانه و خلاق است.

  این نمایشگاه در نگارخانه زمرد به نشانی تهران، ابتدای پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان زمرد، کوچه نیایی، شماره 5 برگزار می‌شود و ورود برای همه دوستداران فرهنگ و هنر آزاد است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • ماهنامه نمایشگاه
   • نمایشگاه صنعت گاز
   • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
   • نمایشگاه بین المللى پزشکی
   • نمایشگاه مبلمان شهری
   • شماره ۳۱ ماهنامه
   • ماشین
   • مبلمان
   • ماهنامه
   آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
   آرشیو
   آخرین اخبار

   دانلود با کیفیت