مدیران خودرو

رونمایی از دو سامانه الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ

عصر نمایشگاه- همزمان با سومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۱۸) از یک پلتفرم پیام‌رسانی و یک سامانه یکپارچه بیمه‌های تکمیلی درمان که توسط صندوق حمایت از صنایع الکترونیک پشتیبانی شده‌اند، رونمایی شد.

رونمایی از دو سامانه الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، این دو سامانه الکترونیکی با تسهیلات مالی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای اجرای دولت الکترونیک توسعه یافته‌اند که امروز دوشنبه 8 مردادماه با حضور دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت و مهندس اسفهبدی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران، دکتر وحدت مدیرعامل صحا و سایر مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت در پاویون وزارت صنعت رونمایی شدند.

  یکی از این سامانه‌های الکترونیکی یک پلتفرم پیام‌رسانی امن است که به طور کامل توسط یک شرکت داخلی طراحی و ساخته شده است. این پلتفرم را می‌توان به عنوان «پیام‌رسان سازمانی»، «مرکز تماس متنی» و یا برای توسعه‌ طیف مختلفی از محصولات مبتنی بر پیام به خدمت گرفت. این پلتفرم قابلیت پردازش سریع انواع پیام (متنی، صوتی، تصویری) و برقراری سریع و امن کانال‌های ارتباطی در مقیاس بزرگ را دارا است.

  این پلتفرم بر مبنای یک پروتکل ایمن و باز توسعه یافته است که این پروتکل برای یکپارچه‌سازی با نرم‌افزارهای دیگر مانند اَپ‌های موبایل یا وب‌سایت و نیز توسعه‌ ربات در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.

  همچنین این سامانه در زمانی کوتاه با نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری، ارتباط با مشتریان (CRM) و سایر سامانه‌های مورد نیاز یکپارچه می‌شود و شرکت تولید کننده در فرآیند یکپارچه‌سازی همراه خریدار خواهد بود.

  همچنین سامانه دوم با هدف پشتیبانی یکپارچه از تمام فرآیندهای حوزه بیمه درمان کشور راه‌اندازی شده و بگونه‌ای توسعه یافته است که پاسخ گویی تمام ذینفعان این حوزه از جمله شرکت‌های بیمه پایه و تجاری، شرکت‌های بیمه‌گذار، بیمه شدگان، ارزیابان خسارت و مراجع درمانی در یک بستر کامل فرآیندی با بهره‌گیری از کاتابل واحد و پشتیبان از مفاهیم چند سازمانی در زیر سیستم مدیریت سازمان باشد.

  بر اساس اعلام صحا، سیستم‌های یکپارچه ارائه خدمات در صنعت بیمه و به‌ویژه بیمه درمان، موجب تسهیل و بهبود روابط کلیه ذینفعان(بیمه‌گر، بیمه‌گذار، بیمه شده و مراجع درمانی) خواهد شد و تضمینی برای ارائه خدمات بهتر به بیمه‌گذاران است.

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت