مدیران خودرو

نمایشگاه عکس ایران و سازمان ملل در زاهدان افتتاح شد

عصر نمایشگاه- نمایشگاه عکس و اسناد تاریخی با همکاری مشترک سازمان ملل متحد و ایران ازسوی خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان و مرکز اطلاعات سازمان ملل در تهران با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از امروز/ سه شنبه/ در زاهدان افتتاح شد.

نمایشگاه عکس ایران و سازمان ملل در زاهدان افتتاح شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرنمایشگاه » به نقل از مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران با همکاری خبرگزاری جمهوری اسلامی اقدام به برپایی این نمایشگاه در برخی استانهای کشور از جمله سیستان و بلوچستان کرده است.
  هدف از برپایی این نمایشگاه اطلاع رسانی در مورد حضور و همکاری ایران به عنوان کشوری دوستدار صلح در سازمانهای بین المللی از زمان تاسیس جامعه ملل و سازمان ملل متحد است.
  ایران به عنوان عضو موسس سازمان ملل همواره نقش کلیدی در این سازمان ایفا کرده است.
  در این نمایشگاه 65 قطعه عکس از اسناد مهمی به نمایش گذاشته شده که هر یک می تواند برای پژوهشگران ایرانی علاقه مند به علوم سیاسی، روابط و حقوق بین الملل بسیار سودمند باشد.
  مجموعه عکس ها و اسنادی که برای این نمایشگاه انتخاب شده مربوط به آرشیو مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، مرکز اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران است.
  در این نمایشگاه عکس هایی از حضور شخصیت‌های برجسته ایرانی هنگام تاسیس این سازمان جهانی، سفر هفت دبیرکل‌ سازمان ملل متحد به ایران و گزیده‌ای از طرح‌های به اجرا درآمده این سازمان در ایران به نمایش گذاشته شده است.
  بازدید از این نمایشگاه از امروز تا 5 شهریور در نگارخانه فردوسی مجتمع بزرگ فرهنگی هنری زاهدان واقع در خیابان خرمشهر برای عموم مردم آزاد است.
  به گزارش ایرنا نمایشگاه عکس و اسناد تاریخی با همکاری مشترک سازمان ملل متحد و ایران امروز/سه شنبه/ با حضور ماریا دوتسنکو رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران، محمد هادی مرعشی معاون امنیتی و انتظامی استاندار، محمد تقی اوکاتی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان، قاسم سیاسر مدیر کل اسناد و کتابخانه ملی، مرتضی سلطانی نژاد معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان و اصحاب رسانه در نگارخانه فردوسی مجتمع بزرگ فرهنگی هنری زاهدان افتتاح شد.
   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت