مدیران خودرو

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری آغاز به کار کرد

عصر نمایشگاه- نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری (شهر گردشگر) امروز چهارم شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بزرگ بازار بزرگ ایران آغاز به کار کرد.

نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری آغاز به کار کرد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از تسنیم، مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری (شهر گردشگر)  در باغ ایرانی «ماهان» در بازار بزرگ ایران  با حضور اصغر مونسان رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، محمد محب خدایی معاون این سازمان و تعداد زیادی از علاقمندان حوزه گردشگری برگزار شد.

  در آیین افتتاحیه این نمایشگاه محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: امروزه به این باور رسیده ایم که با کمترین هزینه و مدیریت نوین می توان شهرها را بر اساس شهر گردشگری شکل داد.

  وی افزود: این تبلور را در برنامه هایمان داریم و می خواهیم به اهداف موردنظرمان برسیم. یکی از بارزترین مراکز که نیازهای یک شهر گردشگر را در خود دارد همین مرکز تجاری و فرهنگی است، بنابراین صرفا شهر گردشگر محدود به یک شهر نیست بلکه شهر گردشگر مقصدی است که میزبان خود را برای پذیرایی از میهمان آماده کرده است.

  جمشید اثنی عشری فعال بخش صنعت گردشگری نیز در این مراسم گفت: ایجاد زمینه های تعامل میان ارگان‌های دولتی و بخش‌های خصوصی در شاخه گردشگری، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط قوت و ضعف موجود در این حوزه و ارتقای جایگاه این صنعت در میان مسئولان دولتی و مردم از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

  وی افزود :هتل ها، مراکز اقامتی و سیاحتی، موسسات مالی و بانکی و بیمه‌ها، مراکز آموزش هتلداری، نشریات تخصصی و صنایع بالادستی و پایین دستی مرتبط با این بخش از ارگان‌ها و نهادهای دخیل در این نمایشگاهند که در این ایام توانمندی ها و دستاورد های خود را به معرض نمایش خواهند گذاشت .

  بنابراین گزارش، این نمایشگاه از تاریخ 4 شهریور ماه 1397 لغایت 7 شهریور از ساعت ده صبح تا هفت بعدازظهردر بازار بزرگ ایران واقع در انتهای بزرگراه شهید همت غرب برگزار می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت