مدیران خودرو

نمایشگاه چاپ و بسته بندی، گامی بلند به سوی برندسازی

عصر نمایشگاه- مدیر عامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب گفت: نمایشگاه صنعت چاپ، بسته بندی و فرآوری گامی بلند در جهت برندینگ در جهانی است که مرزهای جغرافیایی در آن معنایی ندارد.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی، گامی بلند به سوی برندسازی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری عصر نمایشگاه محمد رئوف قادری مدیر عامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب درارتباط با دومین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و فرآوری گفت: این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های پرمخاطبی است که به نوعی در همه عرصه های اقتصادی ، تولیدی ، تجاری و بازرگانی آثار مشهودی دارد. در واقع میتوان گفت فعالیت های اقتصادی بدون صنعت چاپ معنایی ندارد.

  وی افزود: آنچه امروز در شهر افتاب رخ می دهد در واقع فراهم کردن زمینه تعامل میان تولید کنندگان و فعالان عرصه اقتصادی با صنعت چاپ و بسته بندی است. عموما برگ برنده فعالیت های اقتصادی در دنیا در دست کسانی است که توانسته اند در زمینه دست وپا کردن نام و نشان در کشور و حتی خارج از کشور خود  موفق باشند.آنچه در حوزه اقتصاد به نام و نشان شناخته می شود برند است. و امروز در آمد های حاصل از برندینگ خیلی بیشتر از در آمد تولید خود کالا و محصول است.

  قادری ادامه داد: متاسفانه این حوزه در کشور ما چندان شناخته شده نیست و در این زمینه موفق نبوده ایم. چرا که به جز کیفیت کالا مهم ترین ابزار برند شدن چاپ و بسته بندی کالاها است. با توجه به اینکه اولین چیزی که مصرف کننده با آن مواجه است شکل ظاهر و بسته بندی کالا است  اگر کالایی بسته بندی خوب و زیبایی داشته باشند گام مهمی در جهت برندینگ برداشته است و قیمت و کیفیت فاکتورهای بعدی است که مصرف کننده با آنها مواجه است.
  مدیر عامل نمایششگاه شهر آفتاب افزود:  این نمایشگاه در واقع گامی در جهت برطرف کردن این ضعف در صنعت کشور و کمک به برندینگ در جهانی است که مرزهای جغرافیایی در آن معنایی ندارد.  در غیر این صورت از قافله تجارت  و اقتصاد در جهان جا خواهد ماند. با بسته بندی بهتر و چاپ بهتر زمینه عرضه بهتر محصول در داخل و خارج فراهم خواهد شد. نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب می خواهد مرکز گفت و گویی را فراهم کند که فعالان این عرصه اعم از عرضه کننده و مصرف کننده با یکدیگر مذاکره کنند و تلاش می کنیم در این مسیر در کنار برگزار کنندگان و بازدید کنندگان بهترین خدمات را به آنان ارائه کنیم.
  شایان ذکر است دومین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی و فرآوری با حضور ده ها شرکت داخلی و خارجی  19 الی 22 مهرماه 97 در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.
   

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت