در دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نمایشگاهی رقم خورد:

نتایج و دست آورد های درخشان نمایشگاه بین المللی فارس

عصر نمایشگاه- چهار تفاهمنامه کاری و ۶ لوح و‌تندیس رتبه برتر و تندیس "مدیریت برنامه محور " نتیجه حضور شرکت نمایشگاه های بین‌المللی فارس در دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نمایشگاهی کشور بود.

نتایج و دست آورد های درخشان نمایشگاه بین المللی فارس
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری عصرنمایشگاه دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نمایشگاهی د رتاریخ دوم تا پنجم اسفندماه 1397 با مشارکت اهالی حوزه نمایشگاهی، انجمن ها و مراکز نمایشگاه های سراسر کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار شد.
  سیدمحمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس درباره برپایی دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نمایشگاهی در یک جمع‌بندی گفت: برگزاری دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی را به فال نیک می‌گیریم. ما در غرفه فارس توانستیم برنامه‌هایمان را به بازدیدکنندگان ارائه دهیم. مابین اهالی صنعت نمایشگاهی که در این نمایشگاه حضور داشتند هم جلسات و ملاقات‌هایی برگزار شد که تفاهم‌نامه‌هایی حاصل این دیدارها بود.

  موسوی با مثبت ارزیابی کردن برگزاری کنفرانس صنعت نمایشگاهی در حاشیه این نمایشگاه گفت: در این کنفرانس سیاست‌های برپایی نمایشگاه‌ها و مسائل مرتبط با این صنعت مطرح شد که امید داریم نتایج مطلوبی از آن به دست بیاید.
  وی به دستاوردهای شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس در این نمایشگاه اشاره کرد و با بیان اینکه غرفه فارس با نمادی از دروازه قرآن آراسته شد،گفت: تدوین برنامه‌ها ، عملکرد شرکت ، تشریح تقویم نمایشگاهی سال آینده ، آمادگی ارائه و تفاهم همکاری مشترک با  موضوعات نمایشگاهی و سرمایه گذاری و حضور 16 نفر از کارشناسان شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس به منظور بهره بری و تکمیل تجربیات به طور متغیر در روزهای برپایی این نمایشگاه و همچنین ارایه پتانسیل های گردشگری ، صنایع دستی و سوغات شیراز و استان فارس ، حضور شخصیت ها و متخصصین و بازدید کننده‌گان فراوان برای مذاکره و هم‌اندیشی از اقدامات انجام شده در این نمایشگاه بود.
  وی از انعقاد یک تفاهم‌نامه میان این شرکت نمایشگاهی با انجمن غرفه‌سازان در جریان برگزاری نمایشگاه خبر داد و افزود: با انجمن غرفه‌سازان قراردادی برای اجرایی شدن سامانه جامع غرفه‌سازی در استان فارس امضا کردیم.

  موسوی همچنین اعلام کرد: تفاهمنامه هایی میان این شرکت و اتاق مشترک بازرگانی ایران و اوکراین و نیز اتاق مشترک بازرگانی ایران و گرجستان در طول این نمایشگاه منعقد شد که مطابق با آن، امکان برگزاری نمایشگاه هایی توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در اوکراین و گرجستان فراهم خواهد بود و آن کشورها نیز در استان فارس اقدام به برگزاری نمایشگاه خواهند کرد و استان فارس از این پس آمادگی میزبانی از هیات‌های تجاری این دو کشور در بازدید از نمایشگاه های خود را هم دارد.
  انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر در استان فارس دیگر دستاوردی است که به گفته موسوی در این نمایشگاه برای استان فارس حاصل شده است.
  وی خاطرنشان کرد: حضور پر رنگ مشارکت کنندگان و دستاورد  این دوره نمایشگاه صنعت نمایشگاهی نمره قابل قبولی داشته و برنامه‌های ارائه شده درکنفرانس تخصصی صنعت نمایشگاهی که توسط رییس سازمان توسعه تجارت و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ارائه شد می‌تواند پیشرفت ها و هم‌اندیشی های مثبتی را برای توسعه و ثبت سند جامع صنعت نمایشگاهی و مسیر‌یابی توسعه این صنعت را عملی نماید .

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت