روند جشنواره سازی رویداد های تجاری در سنگاپور

عصر نمایشگاه- وقتی بحث نوآوری به میان می آید در فهرست کارهایی که ریسک بالایی دارند می توان ازتبدیل یک رویداد تجاری به فستیوال نام برد، با انواع زرق و برق های یک اجتماع جوان وسرزنده از کارآفرینان ، در کنار یک نمایشگاه تجاری جدی.

روند جشنواره سازی رویداد های تجاری در سنگاپور
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری عصر نمایشگاه در حالی که برخی از "فسیوال بودن" رویدادهای تجاری استقبال می‌کنند، برخی دیگر آن را به عنوان یک فرمت مناسب‌تر برای کنفرانس‌ها و نه در حوزه نمایشگاه‌ها می‌بینند که در آن درآمد حاصل از آن مهمترین نکته است.
  با این حال، برای ناظران صنعت، موفقیت فستیوال Fintech سنگاپور  که با همکاری انجمن بانکداری محلی و شرکتSingEx  سازماندهی شده‌است، نشانه دیگری از حضور سنگاپور به عنوان یک رهبر جهانی در نواوری تجاری است.
  مارک کاچرین، مدیر منطقه‌ای  آسیا پاسیفیک Ufi، این موضوع را با توجه به فرمولی که بر پایه هم‌کاری بین دولت، نمایشگاه و اتحادیه صنفی و انجمن‌های صنعت محلی به وجود آمده‌است، می‌بیند.
  کاچرین می‌گوید: " صنعت نمایشگاه سنگاپور یکی از جاافتاده ترین ها در آسیا است و دومین صنعت بزرگ جنوب شرقی آسیا - پس از تایلند است."
  برتری تایلند در میزبانی نمایشگاه های بزرگ تجاری ، با نوآوری هایی که توسط سنگاپور انجام می شود می شود آینده صنعت نمایشگاه،در این منطقه را ترسیم می کند.
  کاچرین می گوید:" صنعت نمایشگاه در سنگاپور در سال‌های اخیر در حال تحول بوده‌است.  "  و از رویدادهای بزرگ به سمت رویداد های کوچک  متمرکز تری حرکت می کند."
  " در دراز مدت، آینده سنگاپور بر روی نمایشگاه‌های همزمان با کنفرانس متمرکز خواهد شد. جشنواره Fintech یک نمونه خوب است که این نشان می دهد این  صنعت در سنگاپور به کجا می‌رود."
  پس تعجبی ندارد که آقای ارلاندو، مدیر عامل شرکت SingeEX، که میزبان فستیوال  Fintech  است، به  "بازگشت به تعامل" اعتقادی قوی دارد که نمایشگاه‌ها و دیگر رویداد های تجاری باید شریک یکدیگر باشند.
  تمام تجربیات به یکدیگر اضافه میشوند. آرلاندو میگوید: کنفرانسها، کنسرتها را اضافه میکنند، جلسات سبکهای جدیدی از همکاری را اضافه میکنند. این تغییر به سوی جشنواره سازی، استراتژی هماهنگی رویدادهای فرعی را پیش ، در طی، و پس از کنفرانس های  بزرگ، را در بر میگیرد.
  برخی دیگر در صنعت نمایشگاهی سنگاپور احساس میکنند که گرایش جشنواره سازی زیاده از حد گسترش یافته ، اما هنوز هم باور دارند که  نوآوری این شهر بی رقیب است.

  ادی چوئی، مدیر اجرایی "میلتون سنگاپور"، میگوید: " نوآوری تکنولوژی محور شعار کشور بوده و این هویتی است که با موفقیت ایجاد شده است. با این حال، آیا ما ارتباطی بین این توسعه تکنولوژی و نوآوری در صنعت نمایشگاه میبینیم؟ به نظر من - نه. چویی میگوید: " مدل اقتصادی صنعت نمایشگاه همچنان سنتی است که در فضای فیزیکی ساخته شده است. ما در واقع شاهد رویدادهای بسیاری هستیم که در سنگاپور برگزار میشوند، اما آنها نوعی کنفرانس فعال هستند، نمایشگاه اکسپو و نمایشگاه تجاری نیستند.

  تعهد سنگاپور به آموزش صنعت و بهره برداری از استعداد برای بخش نمایشگاهها، به تازگی با امضای یک تفاهمنامه بین اتحادیه نمایشگاه های سنگاپور و UFI اعلام شد.
  صنعت نمایشگاهی سنگاپور توسط گروهی از برگزارکنندگان رویدادهای حرفه ای از جمله "UBM Asia,  informa,، REED، Kolnmesse و Singex" هدایت میشود."

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت