جانمایی غرفه های یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره تهران ادامه دارد

عصر نمایشگاه- جانمایی غرفه های یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره تهران که درتاریخ ۱۸ الی ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد، ادامه دارد.

جانمایی غرفه های یازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره تهران ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه»، یازدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی در و پنجره  تهران ، با حضور شرکتها و مؤسسات داخلی و خارجی که در زمینه تولید ،‌ بازرگانی و خدمات مرتبط با این گروه کالایی فعالیت دارند گامی بلند و محکم در جهت ارائه نوآوریها و تولیدات مدرن این رشته از صنعت محسوب میشود و مورد استقبال شرکت های ساختمانی  شرکت های انبوه ساز  تعاونیهای مسکن ، مجتمع های مسکونی و تجاری ،‌ هتلها و نیز عموم مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی این محصولات است.
  اهـداف بــرگـزاری این نمـایشگـاه را می توان به دوبخش عمومی و اختصاصی تقسیم کرد که عبارتند از:
  الف. اهـداف عمـومـی
  1. معرفی ظرفیتهای بالقوه و بالفعل درکشور در زمینه تولید،‌ بازرگانی وخدمات مربوط به صنایع در و پنجره مشتمل بر تولید، بازرگانی و خدمات محصول، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، مواد اولیه.
  2. شناسایی و معرفی مشکلات ، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمانهای دولتی ذیربط از دست اندرکاران صنعت مذکور.
  3. ایجاد بستر های مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای موجود  و ایجاد زمینه های اشتغال زایی و کارآفرینی در  صنایع موضوع نمایشگاه.
  4. آشنایی دست اندرکاران با محصولات ، نوآوریها و ظرفیتهای موجود در سایر کشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی.
  5. ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید.
  6. ایجاد ارتباط مستقیم و رودر رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.
  7. ایجاد و یا ارتقاء رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها.
  8. تبادل فکر ، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.
  9. شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید ، بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوع نمایشگاه.
  ب. اهـداف اختصـاصی
  1. معرفی میزان تأثیر و نقش محصولات در و پنجره ساختمانی در حفظ ، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع انرژی و تلاش در جهت حفظ ذخایر موجود انرژی در کشور.
  2. آگاهی از میزان تأثیرگذاری این محصولات در بهینه سازی مصرف انرژی واصلاح الگوی مصرف.
  3. باتوجه به تعدد و کثرت واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی که بصورت مستقیم و غیرمستقیم در ارتباط با محصولات در و پنجره هستند  برپایی نمایشگاه تخصصی و جدا از نمایشگاه صنعت ساختمان، هم برای مشارکت کنندگان و هم برای بازدیدکنندگان از اهمیت و اولویت بسیاری برخوردار است. لذا این نمایشگاه نیاز مخاطبین این صنعت را به مراتب بیشتر از نمایشگاه عمومی ساختمان برآورده میسازد. به همین دلیل بسیاری از واحدهای شرکت کننده در نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته، فقط در همین نمایشگاه حضورمی یابند و در نمایشگاه ساختمان مشاهده نمیشوند.
  علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از یازدهمین نمـایشگـاه بیـن المللـی در و پنجـره و صنـایع وابستـه تهران به وبسایت این نمایشگاه به آدرس www.titexgroup.com  مراجعه کنند و یا با شماره های 021-22397540 و  09194227283 تماس حاصل نمایند.

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت