ﺑﺰرﮔﺘﺮﻳﻦ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻛﻨﻨﺪه چینی ﻣﻈﺮوف ﺧﺎورﻣﻴﺎﻧﻪ در نمایشگاه Ambiente فرانکفورت

عصر نمایشگاه- رییس هیات مدیره و مدیر عامل مجتمع کارخانجات ﺗﻮﻟﻴﺪی ﺗﻮس ﭼﻴنی گفت: مجتمع کارخانجات ﺗﻮﻟﻴﺪی ﺗﻮس ﭼﻴنی ﺑﺰرﮔﺘﺮﻳﻦ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻛﻨﻨﺪه چینی ﻣﻈﺮوف در ﺧﺎورﻣﻴﺎﻧﻪ و اولین و بزرگترین تولید کننده چینی استخوانی در ایران ، ﺑﺎ ﻇﺮﻓﻴﺖ ۲۰۰۰۰ تن چینی مظروف در سال است.

ﺑﺰرﮔﺘﺮﻳﻦ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻛﻨﻨﺪه چینی ﻣﻈﺮوف ﺧﺎورﻣﻴﺎﻧﻪ در نمایشگاه Ambiente فرانکفورت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری عصر نمایشگاه مهدی کاملان نجار، رییس هیات مدیره و مدیر عامل مجتمع کارخانجات ﺗﻮﻟﻴﺪی ﺗﻮس ﭼﻴنی گفت: مجتمع کارخانجات ﺗﻮﻟﻴﺪی ﺗﻮس ﭼﻴنی ﺑﺰرﮔﺘﺮﻳﻦ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻛﻨﻨﺪه چینی ﻣﻈﺮوف در ﺧﺎورﻣﻴﺎﻧﻪ و اولین و بزرگترین تولید کننده چینی استخوانی در ایران ، ﺑﺎ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﺳﺎﻟﻴﺎﻧﻪ 20000 تن چینی مظروف  در سال 1362 ﺑﻪ ﺛﺒﺖ رﺳﻴﺪ و ﻛﺎر ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت و اجرای آن آﻏـﺎز ﺷـﺪ و در ﺳـﺎل   1368  ﺑﺎ ﻫﺪف ﺗﻮﻟﻴﺪ اﻧﻮاع ﻇﺮوف چینی ﺧﺎﻧگی و ﻫﺘلی  ﺑﻪ ﺑﻬـﺮه ﺑـﺮداری رﺳـﻴﺪ. اﻳﻦ مجتمع در ﻫﻤﺎن سالهای اوﻟﻴﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﺧﻮد ﺑﺎ ﺗﻜﻴﻪ ﺑﺮ ﺗﻜﻨﻮﻟـﻮژی ﺑـﺎﻻی ﺗﻮﻟﻴـﺪ و داﻧـﺶ ﻣﺘﺨﺼﺼـﻴﻦ ﻣﺘﻌﻬـﺪ و مجرب داخلی و ﺧﺎرجی ، ﭘﺎ ﺑﻪ ﻋﺮﺻﻪ ﺑﺎزارﻫﺎی ﺟﻬﺎنی ﻧﻬﺎد و در طی ﭼﻨﺪ ﺳﺎل، ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ ﻛﺴﺐ ﺳﻬﻢ ﻋﻤـﺪه ای از ﺑﺎزارﻫـﺎی داخلی و ﺧﺎرﺟی ﮔﺮدﻳﺪ.
  وی در خصوص حضور توس چینی در نمایشگاه لوازم خانگی و دکوراسیون فرانکفورت افزود: توس چینی از سال 2010 در نمایشگاه امبینت حضور داشته است و امسال دهمین سال شرکت در این نمایشگاه می باشد.
  کاملان ادامه داد: توس چینی امسال با ارایه محصولات به روز شده و جدید خود مانند 3 طرح بدنه جدید، محصولی با فرمولاسیون جدید با نام نیوبن ،و طرح های جدید چینی استخوانی و هتلی، با هدف یافتن مشتریان جدید جهت این محصولات و توسعه صادرات و گسترش بازارهای جهانی پا به این نمایشگاه نهاده است.
  وی درباره رقبای جهانی در این صنعت افزود: بیشتر رقبا در این صنعت از کشور چین می باشند که البته در این میان رقبای اروپایی نیز در جهت رقابت کیفی جایگاه ویژه ای دارند.
  کاملان در خصوص نمایشگاه لوازم خانگی و دکوراسیون فرانکفورت نیز گفت: نمایشگاه امبینت به دلیل گستردگی حضور  شرکتهای تولید کننده از سراسر جهان باعث شده تا تجار و بازرگانان بزرگ دنیا برای بازدید از این نمایشگاه اهمیت ویژه ای قایل شوند ، لذا حضور ده ساله توس چینی جهت ملاقات با تجار بزرگ و کسب اطلاعات تجاری و شناسایی و بررسی سلایق جهانی در زمینه ظروف غذاخوری میباشد . شرکت توس چینی در نمایشگاه امسال با ارائه محصولات جدید خود در زمینه فاین پرسلان و بن چاینا و نیو بن ، سعی در جذب مشتریان جدید و توسعه بازار خود به مناطقی که تا به حال حضور نداشته است، دارد.

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت