ایوب دهقانکار، سرپرست موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران شد

عصر نمایشگاه- محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، ایوب دهقانکار را به‌عنوان سرپرست مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران منصوب کرد. او در این حکم، ساماندهی موسسات فرهنگی و حفظ کرامت انسانی را مهم‌تریم اصل دانست.

ایوب دهقانکار، سرپرست موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از خبرآنلاین، محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با صدور حکمی، ایوب دهقانکار را به‌عنوان سرپرست مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران منصوب کرد

  در متن این حکم آمده است:

  «نظر به‌سابقه، تجربه و تعهد جنابعالی در حوزه نشر و کتاب که حاصل سال‌ها فعالیت در بخش‌های گوناگون معاونت امورفرهنگی بوده است بدین وسیله جنابعالی به عنوان سرپرست مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران منصوب می‌شوید.

  انشالله با درایت و تدبیری که در جنابعالی و روحیه همکاری و همدلی که در همکاران مؤسسه وجود دارد شاهد رونق فعالیت‌های فرهنگی به ویژه با رویکرد نوآورانه و همراه با صرفه‌جوئی باشیم.

  باتوجه به اینکه در دوره گذار برای سامان‌دهی مؤسسات معاونت فرهنگی در قالب یک مؤسسه فراگیر قرار داریم و مسئولیت این مهم نیز بر عهده جنابعالی خواهد بود لازم می‌دانم نکات زیر را یاد آوری کنم.

  ساماندهی مؤسسات بر اساس منطق روشن بهره‌وری بیشتر، نوآوری و همگرائی در فعالیت‌ها، کاهش هزینه‌ها و یافتن منابع مالی مناسب دولتی و بخش خصوصی طراحی شده است. لازم است این نکات در همه مراحل ساماندهی مد نظر باشد.

  در مسیر ساماندهی مؤسسات، حفظ کرامت و حرمت همه همکاران در مؤسسات ضروری است و هرگونه تصمیمی در مورد آنها باید توجیه کافی داشته و با جلب رضایت همکاران و رعایت احتیاط لازم و بدون شتابزدگی باشد.

  ضوابط قانون کار باید بدون تبعیض در مورد همه همکاران لحاظ شود و منافع مشروع و قانونی آنها تامین شود.

  با توجه به وجود افراد صاحب‌نظر در هیأت امنا و هیأت مدیره مؤسسات و نیز مدیران و کارشناسان با تجربه، لازم است نظر مشورتی آنها در همه مراحل سامان‌دهی مورد توجه باشد و اولویت انتخاب مدیران و مسئولان بخش‌های گوناگون از کارکنان موسسات باشد.

  امید به خداوند و اخلاص در عمل و دقت در تصمیم‌گیری و تدبیر و دوراندیشی رمز موفقیت شما در این سمت جدید است.

  در پایان لازم می‌دانم از برادر گرامی جناب آقای دکتر قادر آشنا که در طول مدت مدیریت خود در مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، فعالیت‌های مؤثر و خوبی داشتند، تقدیر و تشکر کنم و برای ایشان از خداوند منان توفیق خدمت بیشتر به فرهنگ کشور را مسالت نمایم.»

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت