معرفی مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران

طلوع نمایشگاهی مدرن از غرب تهران

عصر نمایشگاه- معرفی مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران، منتشر شده در مجله نمایشگاه را در متن خبر بخوانید.

طلوع نمایشگاهی مدرن از غرب تهران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری عصر نمایشگاه  معرفی مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران منتشر شده در سی و هشتمین شماره مجله نمایشگاه (نشریه تخصصی صنعت نمایشگاهی) را در ادامه می خوانید.همچنین فایل PDF  این مطلب را از  اینجا دریافت کنید.

  مرکز دائمی نمایشگاه های بین المللی و رویدادهای تجاری بازار بزرگ ایران به عنوان اولین Convention Center کشور متناسب با پیشرفت‌های بین‌المللی در زمینه رویدادهای چندگانه تجاری، نمایشگاهی، کنفرانس‌های بین المللی، همایش‌های تخصصی، فرهنگی و آموزشی حرفه‌ای و مدل‌های پیشرفته موجود در دنیا و منطقه با دارا بودن کلیه زیرساخت‌های لازم و با در اختیار داشتن فضاها و امکانات مذهبی، اقامتی، پذیرایی، گردشگری و ورزشی فراتر از استانداردهای بین المللی، به عنوان یک پایانه بین المللی رویدادهای مهم تجاری و در مسیر ایجاد بسترهای رقابتی و ارتقاء جایگاه کشور در عرصه ملی و بین المللی، افزایش سطح اشتغال ملی و صادرات هدفمند حرکت نموده و اولاً اصرار دارد تا راستای رونق، توسعه صادرات و تقویت توان کمی و کیفی تولیدی و صادراتی کشور نقش آفرینی نموده و ثانیاً باعث جلوگیری از خروج غیر ضروری ارز و نهایتاً ارتقاء سطح اشتغال کشور خصوصاً برای صنایع کوچک و SME ها در حوزه‌های مختلف کشور شود.

  مشخصات فیزیکی سایت نمایشگاهی

  سایت نمایشگاهی به مساحت 000/42 متر مربع در 5 طبقه با حدود 000/17 مترمربع فضای خالص نمایشگاهی در سه سالن مدرن، لابی و بارانداز و همچنین شامل سالن مذاکرات تجاری (B2B Hall)، تراس، پارکینگ VIP و فضاهای اختصاصی برای نمازخانه، بانک، بیمه، صرافی، تاکسیرانی، راهنمای توریست و اتاق نگهداری کودک

  می باشد.

  طبقهE0   به مساحت 11600 متر مربع مشتمل بر بخش‌های مختلفی است، که در ورودی طبقه سالن 2500 متر مربعی تحت عنوان لابی وجود دارد.

  دسترسی به این قسمت توسط پله برقی‌ها و آسانسورها تعبیه شده امکان پذیر است، همچنین کانتر اصلی حراست در سالن لابی واقع شده و این بخش راه اصلی ورود به سالن E0 نمایشگاه بشمار می‌رود.

  این طبقه مشتمل بر بخش های ذیل است:

  •سالن نمایشگاهی: 4000 متر مربع (حدود 2500 متر مربع فضای خالص غرفه سازی)

   

  •لابی: 2500 متر مربع

  •بارانداز نمایشگاه: 750 متر مربع

  •دفاتر اداری: 500 متر مربع

  •فضاهای اختصاصی برای بانک، بیمه، صرافی، حراست، اتاق نگهداری کودک، تاکسیرانی، آتش نشانی، نمازخانه، راهنمای توریست، اورژانس و کمک های اولیه و ...

  بارانداز به مساحت 750 متر مربع که در ضلع غربی طبقه E0 واقع شده است و به منظور سهولت در فرآیند ترابری و حمل و نقل اقلام مورد نیاز غرفه داران نمایشگاهی تعبیه شده و دارای آسانسورهای باربری است، همچنین موقعیت مکانی آن برای دسترسی به سالن های نمایشگاهی مناسب است.