نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سالگی دفاع مقدس برگزار می شود

عصر نمایشگاه- مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از اجرای ۲۶ هزار و ۵۰۱ برنامه، ویژه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، هزار و خبر داد.

نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سالگی دفاع مقدس برگزار می شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، دومین نشست روسای ستادهای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور سردار بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس کشور، دکتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و دبیر ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، یکشنبه دوم شهریور، برگزار شد.

  دکتر جعفری در این نشست با ارایه گزارشی از فعالیت های ستاد مرکزی، اظهارداشت: امسال به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس،1601 مه توسط نیروهای مسلح ، 701رنامه به همت وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای کشوری ستادی) ،21 هزار و 813 سازمان صدا و سیما ، 2918 برنامه به همت ستادهای استانی و در مجموع 26 هزار و 501 برنامه اجرا خواهد شد.

  وی یادآور شد: این برنامه ها از سوم خرداد آغاز شده اند و تا پایان سال 1399 در طول چهل و سه هفته، ادامه خواهند داشت. عمده برنامه های مهم، گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مناسبت های سوم خرداد، هفته دفاع مقدس، روز جهانی مقاومت، دهه فجر، مناسبت های مرتبط با هریک از دستگاه های کشوری و لشگری و مناسبت های خاص هر استان است.

  دبیر ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، تاکید کرد: تمام این برنامه ها در راستای نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تقویت و تبیین شعار محوری «ما قوی هستیم» است.

  دکتر جعفری با بیان اینکه مردم باید امسال بروز و ظهور چهلمین سالگرد دفاع مقدس را با تفاوت بیشتری احساس کنند، گفت: نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سالگی دفاع مقدس یکی از مهمترین برنامه ها به این مناسبت است که  در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور وزارتخانه ها، سازمان ها، دستگاه ها و در مراکز استان ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا خواهد شد. البته با توجه به تداوم شرایط شیوع همه گیری ویروس کرونا و فاصله گذاری های اجتماعی، قصد داریم این نمایشگاه را با استفاده از توان سازمان صدا و سیما، رسانه ها و  ظرفیت های مجازی، به خانه های مردم ببریم.

  مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در پایان پیشنهاد کرد: بهتر است هریک از نهادهای لشگری و کشوری نقش نهاد خود را در دوران هشت سال دفاع مقدس، تبدیل به کتاب کنند.

  در پایان این نشست از سامانه گزارشگیری فعالیت های سازمان ها در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، رونمایی شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۱۱ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت