راه‌اندازی نخستین سامانه هوشمند "نمایشگاه مجازی سه‌بعدی" توسط یک شرکت دانش‌بنیان

عصر نمایشگاه- یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی همگام با فناوری روز دنیا و با تکیه بر متخصصان داخلی، نخستین سامانه هوشمند نمایشگاه مجازی سه‌بعدی را راه‌اندازی کرده است.

راه‌اندازی نخستین سامانه هوشمند "نمایشگاه مجازی سه‌بعدی" توسط یک شرکت دانش‌بنیان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، ابزار ارتباطی یکپارچه‌ای است که بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی و سایر ابزارها را با یکدیگر ترکیب می‌کند. در چند وقت اخیر که کشور متاسفانه درگیر بیماری کرونا بوده است، برپایی نمایشگاه‌های مختلف با تعطیلی مواجه بوده است و همین امر باعث شد که یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی همگام با فناوری روز دنیا و با تکیه بر متخصصان خودش، نخستین سامانه هوشمند نمایشگاه مجازی سه‌بعدی را راه‌اندازی کند.

  "آرش اکبری آشتیانی" مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: ما در زمینه تکنولوژی و IT کار می‌کنیم و شرکت ما در قالب نمایشگاه مجازی سه‌بعدی، در حال برگزاری نمایشگاهی است که در اصناف و مشاغل مختلف خودشان را معرفی می‌کنند و از طریق نمایشگاه‌های مجازی می‌توانند خودشان را به کشورهای دیگر معرفی کنند. نمایشگاه‌های محیطی در زمینه ساختمان، الکترونیک، برق، لوازم خانگی و اصناف مختلف برگزار می‌شده است و تمامی شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌ها دستاوردهای خود را به صورت فیزیکی ارائه می‌کردند. امروز ما همان کار را به صورت مجازی انجام داده‌ایم و در قالب سه‌بعدی و مدل‌سازی شده در اینترنت قابل دسترسی باشد و هیچ محدودیت مکانی یا زمانی نداشته باشد.

  مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: این شرکت قبلاً در زمینه بانک‌های اطلاعاتی فعالیت می‌کرد تا اینکه به این نتیجه رسیدیم که بسیاری از نیازهای مشترکین درباره نمایشگاه‌های محیطی به چالش کشیده شده است و سختی‌هایی را ایجاد کرده بود اما طی یک ایده‌ای، یک نمایشگاهی را به صورت مجازی طراحی و اجرا کردیم. در سال 1397 با یک تیم متخصص و قوی توانستیم آن را طراحی و اجرا کنیم و در سال 98 با استقبال زیادی روبه‌رو شدیم و تا امروز سه دوره این نمایشگاه مجازی برگزار شده است.

  اکبری آشتیانی گفت: نمایشگاه مجازی سه‌بعدی برای غرفه‌داران، شرکت‌ها و موسسات و نهادها است که می‌توانند با هزینه بسیار کمتر این نمایشگاه را برگزار کنند. مثلاً در نمایشگاه مجازی، هزینه غرفه‌سازی، رفت و آمد، هزینه حمل و نقل، هزینه طراحی و اجاره موقعیت غرفه بسیار کم شده یا به کلی قطع می‌شود.

  مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: با برگزاری نمایشگاه مجازی سه‌بعدی ما توانستیم به بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان، نهادها و سازمان‌ها کمک کنیم تا در محیط مجازی محصول خودشان را ارائه کنند و حتی با کشورهای دیگر ارتباط بگیرند و صنعت و بازار خودشان را در این دوران کرونا حفظ کنند.

  وی خاطرنشان کرد: مزیت‌های نمایشگاه‌های مجازی سه‌بعدی این است که همان حس و حالی که در نمایشگاه‌های محیطی داشته‌ایم در اینجا نیز فراهم شده است تا مخاطب به راحتی در غرفه‌ها گشت و گذار کرده و تعامل کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت