آغاز به کار چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار و آجیل در تهران

عصر نمایشگاه- چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابسته ( IRANNUTS۲۰۱۶ ) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

آغاز به کار چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار و آجیل در تهران
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرنمایشگاه» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابسته ( IRANNUTS2016 ) که در آن بیش از یکصد شرکت و واحد تولیدی و فرآوری و همچنین شرکت‌های بزرگ صادراتی حضور دارند، امروز و با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و روسای انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

  بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، قرار است هیئت های تجاری 16 کشور از جمله کشورهای مختلف جهان از این نمایشگاه که در سالن خلیج فارس(44) برگزار می شود، بازدید کنند.

  چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک که نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است، با مشارکت سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران ،معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی ،دفترتوسعه تجارت وزارت جهاد کشاورزی ،انجمن پسته ایران ،اتاق های بازرگانی کشورهای اسلامی و سازمان حلال و انجمن ها و اتحادیه های خکشبار و صنایع وابسته برگزار می شود.

  لازم به ذکر است؛ این نمایشگاه با هدف توسعه و افزایش تولید خشکبار کشور، یافتن بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، آشنائی با نوین ترین صنایع و تجهیزات تبدیلی،فرآوری و بسته بندی خشکبار ، اشتغالزائی و توجه مسئولان به این صنعت برپا شده است.

  این نمایشگاه فرصتی است تا علاوه بر شناسایی و معرفی توانمندی های این صنایع ، زمینه های ایجاد و تبدیل و استمرار این نمایشگاه به کانون صنعت خشکبار منطقه، فراهم شود.

  در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک همچنین تولید کنندگان و توزیع کنندگان آجیل و خشکبار ، شرکت ها ، کارخانه ها و کارگاه های بسته بندی خشکبار ، واحد ها و کارگاه های پوستگیری ، بودادن ، شرکت های پاستوریزه کردن خشکبار، واحد های درجه بندی، خلال و پودر کردن خشکبار، شرکت ها ، کارخانه ها و کارگاه های فرآوری میوه و سبزیجات خشک، زرشک وعناب، زعفران، چای و قهوه، ادویه و چاشنی و واحد های تولیدی و صادراتی حبوبات، غلات، شرکتهای چاپ و بسته بندی و شرکتهای دانش بنیان و همچنین شرکتهای بازرگانی حضور و مشارکت دارند.

  چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خشکبار، آجیل، میوه‌های خشک و صنایع وابست از امروز تا 20 دی ماه هر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲۰ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت