مدیران خودرو

نمایشگاه گل محلات در اردیبهشت ۹۷ برگزار نمی‌شود

عصر نمایشگاه- مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: با توجه به همزمانی چندین نمایشگاه گل در کشور و همزمانی با ماه مبارک رمضان، شانزدهمین نمایشگاه گل محلات در اردیبهشت ۹۷ برگزار نخواهد شد.

نمایشگاه گل محلات در اردیبهشت ۹۷ برگزار نمی‌شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، ابراهیم علیپور ضمن اعلام این خبر افزود: نمایشگاه گل و گیاه یکی از شاخص ها و پتاسیل های بسیار خوب شهرستان محلات بوده و 15 دوره موفق آن تاکنون برگزار شده که استقبال کم نظیر مردم و کارشناسان این حوزه از سراسر کشور از این رویداد موید این موفقیت بوده است. امروز نه تنها اصحاب رسانه بلکه اکثر قشرهای مختلف مردم اعم از تولیدکنندگان، کارشناسان و مسئولین پیگیر زمان برگزاری شانزدهمین دوره این نمایشگاه هستند.

  وی در خصوص علل عدم برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت امسال گفت: بعد از برگزاری نمایشگاه پانزدهم در ادیبهشت ماه سال 96 با توجه به بررسی های صورت گرفته تصمیم به انتخاب و ساخت نمایشگاه در فضایی جدید گرفته شد زیرا در نمایشگاه پانزدهم نبود فضای کافی جهت به نمایش گذاشتن بخش اعظم پتانسیل گل و گیاه شهرستان و نیز تراکم بسیار زیاد جمعیت بازدیدکننده از نقاط ضعف برگزاری نمایشگاه بود.

  مدیر عامل اتحادیه گل و گیاه محلات  در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات بوجود آمده و علیرغم استقبال بسیار خوب تولید کنندگان گل وگیاه، تامین اعتبار و پیگیری مسئولین شرکت نمایشگاهی گل، زمین مورد نظر به موقع واگذار نشد و امکان برگزاری در سایت جدید در اردیبهشت ماه فراهم نشد.

  علیپور درخصوص دیگر دلایل عدم برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت امسال افزود: برگزاری چندین نمایشگاه گل در کشور  در نیمه اول اردیبهشت و نیز همزمانی و ورود ماه مبارک رمضان در نیمه دوم اردیبهشت ماه از دیگر دلایل عدم برگزاری این نمایشگاه در اردیبهشت امسال است.

  وی همچنین افزود: رئیس ستاد برگزاری هر دوره از نمایشگاه  فرماندار شهرستان بوده و در هردوره با حضور وی از ماه‌ها قبل جلسات ستاد نمایشگاه برگزار و کمیته های مختلف تشکیل و تصمیم سازی صورت می گرفته و نقشه راه ترسیم می شد ولی شهرستان محلات چندین ماه از وجود فرماندار محروم بود و عملا کار ستادی نمایشگاه شانزدهم صورت نگرفت.

  علیپور در خاتمه در خصوص زمان برگزاری شانزدهین نمایشگاه گل محلات گفت: در حال حاضر با توجه به مصوبه هیئت مدیره شرکت تعاونی گل و گیاه و مکاتبات صورت گرفته با  فرماندار شهرستان و نیز پیگری و مطالبه جدی وی به منظور برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه شانزدهم مقرر شد در اولین فرصت جلسه ای با حضور فرماندار، هئیت مدیره تعاونی گل و گیاه و نمایشگاه دائمی برگزار و تاریخ و زمان برگزاری نمایشگاه مشخص شده و به اطلاع مردم رسانده شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت