مدیران خودرو

حضور بهتر نمایشگاه در فضای بین‌المللی

عصر نمایشگاه- لوئیس فیندلی-ویلسون، بنیانگذار و مدیر عامل آژانس ارتباطات و مدیر روابط عمومی انرژی، با بسیاری از بزرگ‌ترین نقش‌آفرینان صنعت جهانی نمایشگاه همکاری کرده است. او در این مقاله به چند نکته برای بیان نقش مهم روابط عمومی برای جذب بازدیدکنندگان و غرفه‌داران بین‌المللی اشاره کرده است.

حضور بهتر نمایشگاه در فضای بین‌المللی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرنمایشگاه»، نمایشگاه محلی نمی‌تواند یک شبه به رویدادی جهانی تبدیل شود. ایجاد آگاهی و اعتبار میان بازدیدکنندگان، غرفه‌داران و رسانه‌های بین‌المللی زمان می‌برد. اینگونه شرایط به مرور زمان می‌تواند ارتقا یابد. ما در طول همفکری با سازمان‌ها جهت دیده شدن در خاک خود و همچنین فضای بین‌المللی، یاد گرفتیم که یک رویکرد منفرد همه جا کاربرد ندارد، با این حال یک سری درس مشترک وجود دارد.

  تفاوت شما چیست؟
  پیش از آغاز هرگونه فعالیت مربوط به روابط عمومی بین‌المللی، آنچه را که باعث می‌شود نمایشگاه شما برای بازدیدکنندگان بین‌المللی مفید واقع شود، به طور شفاف تعیین کنید. آنها در رویداد شما چه چیزی می‌بینند که در نمایشگاه‌های داخلی خود ‌ یا در غرفه رقبای بین‌المللی آنها را پیدا نمی‌کنند؟

    تمرکز
  به جای اینکه یک باره همه مناطق را پوشش دهید و به نتیجه‌ای هم نرسید، بهتر است محدوده‌های بین‌المللی خاصی را مورد هدف قرار دهید. بنابراین، چند کشور را در اولویت قرار دهید که قصد دارید از آنجا بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید، و بر ایجاد روابط رسانه‌ای قوی و محتوای قانع‌کننده برای رسیدن به مخاطب خود تمرکز کنید. همیشه توجه خود را به سال‌های بعد معطوف کنید و گسترش دهید.

    کمک گرفتن از کارشناسان
  محتوا و کارشناسان رویداد شما اغلب بخشی از جذابیت را شکل می‌دهند، بنابراین، برای داشتن شروع مناسب قبل از نمایشگاه از سخنرانان کلیدی استفاده کنید. در خاطر داشته باشید که تخصص و شهرت کارشناس شما در کشورهای دیگر شناخته شده نیست. در انتخاب افراد با اعتبار بین‌المللی مراقب باشید.
    در ترجمه گم نشوید
  استفاده از محتوای خود را برای مجله یا وب سایت بین‌المللی آسان کنید. اگر این به معنی ترجمه است، پس همان کار را انجام دهید. خدمات حرفه‌ای ترجمه چند روز طول می‌کشد، پس این موضوع را در برنامه کاری خود قرار دهید.

    مرتبط باشید
  ارسال اخبار درباره وضع و روند بازار کشورتان می‌تواند شما را به جلو هدایت کند. نشریات و وب سایت‌ها محتوایی می‌خواهند که برای خوانندگان خاص خود مرتبط و جالب به نظر برسد. این یعنی مطالب و محتواهایی که از لحاظ جغرافیایی مدیریت شده است. زمان زیادی می‌برد، ولی باور کنید داستانسرایی‌های بی ربط به شما کمکی نخواهد کرد.

     القای حس دوست‌داشتن به مهمانان
  اگر برای رویدادهای خاص، میزبان مهمانان خارجی شوید، باعث می‌شود تا حس کنند مورد محبت قرار گرفته‌اند. اما مطمئن شوید که فایده زیادی از رویداد می‌برند، چرا که شما قصد دارید زمانی که به خانه بر‌می‌گردند دیگر طرفدار نمایشگاه شما شده باشند. دعوت مهمانان بین‌المللی به مهمانی پس از اتمام نمایشگاه باعث می‌شود تا آنها بازدیدکنندگان همفکر خود را ببینند و با آنان تبادل تجربه کنند.
  برگزاری جلسه‌ای برای پرسش و پاسخ یا نشست مطبوعاتی با سخنرانان کلیدی که به طور انحصاری برای شرکت‌کنندگان خارج از کشور برگزار می‌شود، حس خوبی را به آنها منتقل می‌کند و رسانه‌های بین‌المللی را بر آن می‌دارد تا سوالاتی بپرسند که در بازار کشورشان اهمیت دارد.

  از مطبوعات استقبال کنید
  هیچ کس به اندازه خبرنگاری که برای مجلات صنعت تجاری کار می‌کند، بازار شما را نمی‌فهمد. بررسی صادقانه از سوی یک ویراستار مورد احترام مثل یک گنج است. بنابراین، نه تنها باید آنها را دعوت کنید، بلکه باید برای آنها برنامه سفر هم ارائه دهید. به این ترتیب، پوشش خبری رویداد شما برای آنها آسان خواهد شد. به علاوه، روابط آینده را نیز توسعه می‌دهد.
  برای مثال، در سال 2015، هیات نمایندگی از 17 رسانه در نمایشگاه New York Toy Fair شرکت کردند که همه گزارش‌ها و بررسی‌های گسترده خود را در شماره ماه مارس / آوریل چاپ کردند. سال 2016، درهای نمایشگاه به روی 30 هزار و 600 متخصص از گوشه و کنار جهان باز شد که تعداد شرکت‌کنندگان نیز تا 16 درصد افزایش یافت. به عبارتی، تجربه این مورد را ثابت کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • نمایشگاه
   • ماهنامه نمایشگاه
   • شماره ۳۱ ماهنامه
   • ماهنامه
   • ماهنامه
   • ماهنامه
   • نمایشگاه ۲۶
   • نمایشگاه ۲۳
   • نمایشگاه ۲۲
   آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
   آرشیو
   آخرین اخبار

   دانلود با کیفیت