مدیران خودرو

۱۷ مهر کنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه فرانکفورت

عصر نمایشگاه- کشور گرجستان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت که از ۱۰ تا ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ برگزار می‌شود، به عنوان مهمان ویژه حضور خواهد داشت.

۱۷ مهر کنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه فرانکفورت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از فارس، نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت 10 تا 14 اکتبر 2018 برگزار می‌شود.

  بر اساس این گزارش در سال‌جاری گرجستان مهمان ویژه این رخداد خواهد بود. بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی مرکز بین‌المللی کتاب گرجستان، تا سال 2015 نزدیک به 100 موسسه انتشاراتی در این کشور به ثبت رسیده است که نزدیک به 55 موسسه از میان آنها در حال حاضر فعال است. از این تعداد موسسه 82 درصد موسسات نشر کوچک و 18 درصد نیز موسسات نشر متوسط و بزرگ را شامل می‌شوند.

  بر اساس گزارش مرکز بین‌المللی کتاب گرجستان، این کشور 55 ناشر فعال و گردش مالی نزدیک به 18 میلیارد تومانی دارد.

  نمایشگاه کتاب فرانکفورت بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و نشر است، در این نمایشگاه بیش از 7،300 غرفه دار از 102 کشور، حضور دارند. البته در کنار آن معمولا 10 هزار روزنامه‌نگار و وبلاگ نویس هم شرکت می‌کنند.

  این نمایشگاه حدود 286،000 بازدید کننده، بیش از 4،000 رویداد را در خود دارد. نمایشگاه کتاب فرانکفورت در 5 روز از چهارشنبه، 10 اکتبر تا یکشنبه، 14 اکتبر 2018 در فرانکفورت برگزار خواهد شد.

  9 اکتبر 2018 (17 مهرماه سالجاری) مراسم افتتاحیه با کنفرانس مطبوعاتی از ساعت 11 صبح با حضور یورگن باس رئیس نمایشگاه آغاز می‌شود.در این نشست مطبوعاتی هاینریش ریت‌مولر، رئیس اتحادیه‌ ناشران و کتابفروشان آلمان نیز حاضر است اما هنوز سخنرانان سیاسی از کشور مهمان ویژه معرفی نشده‌اند.

  با توجه به اینکه نروژ در سال 2019 مهمان ویژه این نمایشگاه است آنها نیز 11 اکتبر از ساعت 11 صبح نشست مطبوعاتی در راستای معرفی نشر کشورشان خواهند داشت؛ البته در این نشست رسانه‌ای

  یورگن بوس رئیس نمایشگاه کتاب فرانکفورت، Trine Skei Grande وزیر فرهنگ نروژ، مارگریت والسو، مدیر نورلا، هالدور گودموندسون، مهمان پروژه ، ماجا لود نویسنده، شهر یلمن نویسنده و
  Erling Kagge، نویسنده و ناشر نیز حضور خواهند داشت.

  سایت نمایشگاه در معرفی آن نوشته است؛ نمایشگاه کتاب فرانکفورت بزرگترین نمایشگاه بین المللی کتاب ها و مجلات است. نمایشگاه کتاب طیف گسترده‌ای را به گروه‌های مختلفی تقسیم می‌کند: داستان و غیر داستانی، مذهب، کتاب های کودکان، علم و فناوری، کتاب‌های هنر، گردشگری، هنرهای تجسمی و ناشران بین المللی. این نمایشگاه، پلت فرم بین المللی برای تجارت کتاب و از طریق بسیاری از خواندن کتاب و نشریات نیز یک آهنربا برای هر عاشق کتاب است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • نمایشگاه
  • ماهنامه نمایشگاه
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت