شهردار تهران خبر داد

وعده رئیس جمهور برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ در شهر آفتاب

عصر نمایشگاه- شهردار تهران از قول حمایت رئیس‌جمهوری از برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ در شهر آفتاب خبر داد.

وعده رئیس جمهور برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ در شهر آفتاب
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از تسنیم، پیروز حناچی شامگاه دوشنبه در نخستین اجلاس فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر تهران که در هتل آزادی برگزار شد، با اشاره به این که براساس نظرسنجی انجام شده از شهروندان 70 درصد مردم آلودگی هوا و ترافیک را مهم‌ترین مسئله تهران و حتی قبل از مسائل اقتصادی عنوان می‌کنند، اظهار کرد: در شهری که 3 میلیون موتور و دوچرخه و تعداد زیادی خودرو در حرکت‌اند باید توسعه استفاده از دوچرخه یکی از محورهای اصلی کار ما باشد.

  وی با اشاره به این که در اتصال منطقه 22 به حمل‌ونقل عمومی غفلت شده است، بیان کرد: البته سرمایه‌گذاران بزرگ منطقه 22 مجاب شدند هزینه اتصال این منطقه به حمل‌ونقل عمومی را بپردازند.
  حناچی در ادامه با اشاره به این که اگر یک ایستگاه مترو در محل نمایشگاه بین‌المللی وجود داشته باشد، ‌امروز شاهد این حجم از ترافیک در این محدوده نبودیم، تصریح کرد: البته با ایجاد نمایشگاه شهر آفتاب که یک دهم فضای آن ساخته شده است، می‌توان نمایشگاه‌های بزرگ را به این محدوده منتقل کرد.
  شهردار تهران همچنین به جلسه امروز خود با رئیس‌جمهوری اشاره کرد و گفت: در این جلسه آقای روحانی قول حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ در شهر آفتاب را دادند.
  وی ادامه داد: در زمانی که در شورای شهر تهران برنامه‌های خود را برای حضور در شهرداری مطرح کردم شعاری را تحت عنوان تهران برای همه دادم و در این راستا برنامه‌هایی را نیز تهیه کردم.
  حناچی گفت: خیابان ولیعصر به طول 18 کیلومتر و با 20 هزار چنار که صد سال پیش در این خیابان کاشته‌ شده‌اند از جمله خیابان منحصر به فرد و تاریخی است.
  شهردار تهران خطاب به سرمایه‌گذاران خارجی پیشنهاد داد تا با روش BOT (سرمایه‌گذاری، ساخت و بهره‌برداری) پروژه تبدیل بخشی از خیابان ولیعصر به محور پیاده را اجرا کند.
  وی گفت: این ظرفیت در خیابان انقلاب و آزادی نیز وجود دارد و ما می‌توانیم برنامه‌هایی را نیز در این خیابان‌ها انجام دهیم.
  وی اتصال تپه چیتگر به دریاچه خلیج‌فارس را یکی دیگر از برنامه‌های شهرداری تهران عنوان کرد و گفت: ما می‌توانیم با ایجاد این اتصال مسیر طبیعت‌گردی را در این محدوده ایجاد کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت