مدیران خودرو

بازدید معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های عراق از نمایشگاه بین المللی فارس

عصر نمایشگاه- معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های عراق گفت: افتخار داشتم از نمایشگاه تخصصی مصالح و صنعت ساختمان که نمایشگاهی با کیفیت بود بازدید کنم.

بازدید معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های عراق از نمایشگاه بین المللی فارس
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری عصر نمایشگاه ابراهیم الشوک پس از بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان فارس در شیراز در خصوص این نمایشگاه بیان داشت: افتخار داشتم از نمایشگاه تخصصی مصالح و صنعت ساختمان که نمایشگاهی با کیفیت بود بازدید کنم.
  تمامی محصولات و کارهای ارائه شده در این نمایشگاه محصول و ساخت جمهوری اسلامی ایران است لذا از کارخانه داران و تولیدکنندگان خواستم محصولات خود را در کشور عراق به نمایش بگذارند تا شرکت ها و مردم عراق با آن آشنا شوند.
  معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های کشور عراق گفت: برای نمایشگاههای ویژه محصولات ایرانی در عراق امتیازات ویژه قائل می شویم.
  وی ادامه داد: بازار عراق یک بازار پر سود و متفاوت برای شرکت های ساخت و ساز و تولیدکننده مصالح است که در این نمایشگاه مشاهده کردم بنابر این از شرکت های حاضر در این نمایشگاه خواستم در نمایشگاه های عراق حضور یابند تا متخصصین و هموطنان عراقی با محصولات ایرانی بیشتر آشنا شوند.
  الشوک افزود: ما در حقیقت اطلاع چندانی از محصولات ایرانی و نحوه خرید آن ها نداریم و مردم عراق نمی دانند از چه طریقی باید اقدام به خرید محصولات ایرانی کنند.
  وی اظهار کرد: من در این نمایشگاه مصالح، درب های ضد سرقت، پنجره ، سازه های آلومینیومی و بسیاری از ساخته های دیگر را مشاهده کردم که از با کیفیت ترین مواد ساخته شده است.
  وی در خصوص انعقاد تفاهمنامه همکاری با شرکت های نمایشگاهی در ایران گفت: این تفاهمنامه ها باید بین شرکت های نمایشگاهی وابسته به وزارت تجارت عراق صورت بگیرد که البته ارتباطات خوبی بین شرکت های ایرانی با نمایشگاههای عراق وجود دارد و در آبان ماه امسال نمایشگاهی در عراق برپا شد که شرکت های بسیاری از ایران در آن حضور داشتند.
  الشوک ادامه داد: همچنین نمایشگاههای بسیاری مختص محصولات ایرانی در شهرهای کربلا، بصره، نجف و بغداد برپا می شود و ما امیدواریم که برگزاری اینگونه نمایشگاه ها را بیش از گذشته در همه استان های عراق شاهد باشیم.
  معاون وزیر راه، مسکن، شهرسازی و شهرداری های کشور عراق تصریح کرد: طبق شرایط و اصول شرکت نمایشگاههای عراق امتیازاتی برای نمایشگاههایی که ویژه محصولات ایرانی برپا شود در نظر گرفته شده است چرا که مردم عراق به محصولات و تولیدات ایران علاقه وافری نشان می دهند.

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت