حضور ایران در نمایشگاه بین‌المللی مجازی کتاب سئول

عصر نمایشگاه- نمایشگاه بین‌المللی کتاب سئول که هر سال در ماه ژوئن برگزار می‌شد، متاثر از ویروس کرونا به تعویق افتاد و از امروز (جمعه ٢٥ مهرماه) در قالب برنامه‌های آنلاین و آفلاین آغاز به کار کرد.

حضور ایران در نمایشگاه بین‌المللی مجازی کتاب سئول
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵:۰۰

  به گزارش خبرگزارپایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از فارس، نمایشگاه بین‌المللی کتاب سئول که هر سال در ماه ژوئن برگزار می‌شد، متاثر از ویروس کرونا به تعویق افتاد و از امروز (جمعه ٢٥ مهرماه) در قالب برنامه‌های آنلاین و آفلاین آغاز به کار کرد.

  نمایشگاه کتاب سئول با انتخاب شعار(Entanglement) به معنی «درگیری و گرفتاری» به شیوع ویروس جهانی کرونا نگاه خاص و ویژه‌ای داشته و با استفاده از پلتفرم نمایشگاه به شناخت زیبایی‌های این معضل جهانی و اخلاق همزیستی مسالمت آمیز با آن می‌پردازد.

  کشور روسیه به عنوان مهمان ویژه در این دوره از نمایشگاه به صورت مجازی حضور دارد و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران نیز به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران همچون سال‌های گذشته در این رویداد فرهنگی حضور یافته است. از جمله فعالیت‌های این موسسه در اولین نمایشگاه کتاب مجازی سئول می‌توان به معرفی صنعت نشر ایران، معرفی نویسندگان برتر حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی آثار حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و معرفی سایتBooks from Iran  (محتوی 1900 عنوان کتاب به همراه چکیده انگلیسی) اشاره کرد.

  همچنین در بخش رویدادهای مجازی نیز این موسسه ویدیو کلیپ‌هایی در خصوص معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و طرح حمایتی گرنت بارگذاری کرده است.

  نمایشگاه کتاب سئول برای فعالان حرفه‌ای حوزه نشر در سراسر جهان فرصتی را از طریق بورسیه‌های تخصصی فراهم کرده تا بتواند با حضور در این نمایشگاه به تقویت مبادلات بین‌المللی نشر بپردازند.

  همچنین نمایشگاه کتاب سئول برنامه‌های ویژه‌ای را به صورت آنلاین برای شرکت‌کنندگان در خصوص بازاریابی و تبادل کپی رایت از تاریخ 30 مهر ماه تا 2 آبان برگزار خواهد کرد.

  این نمایشگاه توسط وزارت فرهنگ و ورزش و جهانگردی و اتحادیه ناشران برگزار و حمایت می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت