مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران:

صنعت نمایشگاهی نقطه دور زدن تحریم هاست

اکسپوی حلال برگزار شد

عصر نمایشگاه- مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران با بیان اینکه صنعت نمایشگاهی نقطه دور زدن تحریم هاست، گفت: حدود سه هفته پیش نمایشگاهی در کازان روسیه با موضوع اکسپوی حلال نیز برگزار شد.

صنعت نمایشگاهی نقطه دور زدن تحریم هاست
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از مهر، هومن رازدار امروز (سه‌شنبه) در جریان نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با بیان اینکه رویکرد مدیریت جدید سازمان توسعه تجارت، حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و پاویون‌ها در دیگر کشورها است، ‏اظهار کرد: با فروکش کردن کرونا شاهد رونق صنعت نمایشگاهی در کل جهان و ایران هستیم.

  مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران افزود: مأموریت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، کمک به توسعه صادرات و توسعه تجارت در کشور است. صنعت نمایشگاهی و به‌ویژه سایت نمایشگاه بین‌المللی تهران را قطب و نقطه دور زدن تحریم‌ها می‌دانیم، زیرا جایگاهی است که شرکت‌های خارجی می‌توانند در آن حضور یافته و شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی می‌توانند به معرفی محصولات و دستاوردهای خود بپردازند و ما همواره در حال تدبیر برای بی اثر کردن تحریم‌ها هستیم.

  وی گفت: در ماه‌های گذشته تفاهم‌نامه‌ای با مرکز نمایشگاهی مسکو منعقد کردیم و حدود سه هفته پیش نمایشگاهی در کازان روسیه با موضوع اکسپوی حلال نیز برگزار شد. همزمان شرکت سهامی نمایشگاه‌ها به دنبال حضور نمایشگاهی در چند کشور است تا پایان سال بتوانیم رشد مطلوبی در حضور در دیگر کشورها دست یابیم.

  رازدار خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین ابزارهای معرفی توانمندی‌های تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی در خارج از کشور، برگزاری نمایشگاه‌ها به معنای برپایی پاوون ها، نشست‌های بی تو بی و ایونت‌هاست و در تلاشیم این موارد را با هم و در کنار هم به پیش ببریم.

  وی همچنین با اشاره به نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، گفت: این دوره از نمایشگاه در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع و به صورت تخصصی برگزار شده که امسال کیفیت بالایی را در آن شاهد هستیم. این دوره از نمایشگاه با هدف افزایش بازدهی تولید و ورود به بازارهای صادراتی و همچنین ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقای کیفیت تولید برگزار می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه ۴۷
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت