مدیران خودرو

مهر ۹۷ صورت می‌گیرد

ارائه آخرین فناوری‌ها در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان

عصر نمایشگاه- همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور علاوه بر ارائه دستاوردهای این شرکت‌ها زمینه حمایتی در سه بخش صادرات، سرمایه‌گذاری و بازاریابی فراهم خواهد شد.

ارائه آخرین فناوری‌ها در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، شرکت‌های خلاق و فناور در دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان محصولات خود را در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات و ارتباطات، فناوری اطلاعات، اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، کلان داده، تجهیزات پزشکی، کنترل، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، رباتیک، شهر هوشمند و حمل‌ونقل هوشمند، کشاورزی، شیلات، باغداری و دامداری، نفت، گاز و پتروشیمی، تجهیزات آزمایشگاهی، فناوری‌های فرهنگی، انیمیشن و بازی ارائه خواهند داد.

  محمدابراهیم صادقی، دبیر دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور با تأکید بر اینکه این نمایشگاه در سه بخش بازاریابی، صادرات و سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی شده است، گفت: در بخش بازاریابی مقدمات حضور شرکت‌های بازاریاب داخلی و خارجی در این نمایشگاه فراهم‌ شده است تا شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانند با ایجاد تعامل و رابطه با شرکت‌های بازاریاب، خدمات بیشتری ارائه دهند و درنهایت محصولات خود را به فروش برسانند.

  صادقی با تاکید بر همکاری‌های بین‌المللی اظهار کرد: بر این اساس در این نمایشگاه با تاکید بر بخش صادرات، از کشورهای مختلف به‌منظور حضور در این نمایشگاه دعوت به‌عمل‌آمده است تا زمینه همکاری و ارتباط شرکت‌های دانش‌بنیان با مهمانان خارجی بیشتر فراهم شود و فرصتی برای همکاری‌های بین‌المللی ایجاد شود.

  دبیر برگزاری دومین نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور با تاکید بر اینکه تقریباً با تمام مجموعه‌های مهم سرمایه‌گذاری "خصوصی، دولتی و حاکمیتی" به‌منظور کمک به توسعه شرکت‌ها در راستای برگزاری این نمایشگاه وارد گفت‌وگو شدیم، یادآور شد: برخی از این نهادها در نمایشگاه غرفه خواهند داشت تا تعامل بیشتر و نزدیکتری با شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشند، لذا به نیازهایی که از جنس سرمایه‌گذاری است، در این حیطه پاسخ داده خواهد شد.

  بر اساس اعلام معاونت علمی، وی زمان برگزاری این نمایشگاه را با ظرفیت حضور تعداد 300 شرکت برتر دانش‌بنیان طی روزهای 19 تا 22 مهرماه اعلام کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • نمایشگاه
  • ماهنامه نمایشگاه
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت