بازدید بیش از ۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳

عصر نمایشگاه- دبیر نمایشگاه اینوتکس با اشاره به برگزاری ۲۰ رویداد جانبی در حاشیه نمایشگاه، گفت: بیش از ۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ بازدید کردند.

بازدید بیش از ۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، سجاد عباسی فشمی، دبیر نمایشگاه اینوتکس در رابطه با آمار و ارقام بازدیدکننده‌ها و حضور شرکت‌کنندگان در نمایشگاه اینوتکس 2023 گفت: نمایشگاه اینوتکس 2023 با بازدید بیش از یکصد هزار نفری علاقه‌مندان به حوزه فناوری و نوآوری، میزبان 450 مشارکت کننده از زیست بوم نوآوری و فناوری کشور اعم از استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، شتابدهنده‌ها، مراکز رشد فناوری، پارک‌های علم و فناوری، برگزارکنندگان رویدادهای کارآفرینی و... از کشورهای ایران، روسیه، پاکستان و ترکیه بود.

  وی در خصوص کشورهای خارجی شرکت کننده در نمایشگاه نیز گفت: علاوه بر فناوران کشورهای ترکیه و پاکستان، کشور روسیه با مشارکت حدود 20 شرکت فناور در قالب غرفه‌دار، بیشترین مشارکت را در اینوتکس 2023 داشته است. همچنین 22 نماینده از سفارتخانه‌های خارجی مقیم ایران نیز برای بازدید در نمایشگاه حضور پیدا کردند.

  دبیر نمایشگاه اینوتکس با بیان برگزاری 20 رویداد تجاری یا ترویجی در کنار بخش نمایشگاهی گفت: برگزاری رقابت بیش از 400 استارتاپ در شهرهای مختلف در قالب رویداد اینوتکس پیچ و برگزاری 416 جسله در کافه سرمایه و انعقاد بیش از 55 تفاهمنامه به ارزش 2،780 میلیارد ریال به همت بروکرهای فناوری در جلسات B2B بخشی از نتایج بخش‌های مختلف نمایشگاه بوده است.

  عباسی فشمی افزود: در بخش استیج اینوتکس 80 سخنران به ارائه نظرات خود در حوزه‌های مختلف فناوری پرداختند. همچنین 40 سخنرانی در فروم حکمرانی، 50 سخنرانی در ایستگاه آینده، 26 سخنرانی در نخستین دوره رویداد فینوتکس و 24 سخنرانی در رویداد جینو از دیگر اتفاقات مهم اینوتکس 2023 بوده است.

  وی در ادامه در خصوص ارائه نیازهای فناورانه صنایع بزرگ کشور در قالب رویداد ریورس پیچ، گفت: اینوتکس 2023 میزبان 5 عنوان رویداد ریورس پیچ در حوزه‌های لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، نوآوری‌های عمومی، نفت و گاز و نیز صنایع مواد غذایی بود که پس از ارائه نیازهای فناورانه در حوزه‌های مختلف، مجموعاً بیش از 30 تفاهم‌نامه به ارزش بیش از 1،230 میلیارد ریال جهت انتقال فناوری منعقد شد.

  بیش از 550 جلسه مشاوره در پاویون مشاوران، فروشگاه محصولات فناورانه با فروش بیش از 3.6 میلیارد ریالی به صورت مستقیم، شناسایی 150 جایگاه شغلی و انجام 80 مصاحبه شغلی در ایستگاه کار از جمله خروجی بخش‌های دیگر نمایشگاه اینوتکس 2023 بود که عباسی فشمی به آنها اشاره کرد.

  دبیر نمایشگاه اینوتکس همچنین در خصوص مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه اینوتکس 2023، گفت: با وجود افزایش 66 درصدی در متراژ نمایشگاهی به نسبت سال گذشته، کل فضای نمایشگاه در فاصله دو ماه تا برگزاری رویداد به صورت کامل رزرو و تمام فضاهای قابل ارائه به شرکت کنندگان تکمیل شد.

  به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس،، نمایشگاه اینوتکس به همت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار شد. همکاری و مشارکت بین شرکت‌های فناور و استارتاپ‌های داخلی و بین‌المللی، ارتباط سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی با شرکت‌ها و استارتاپ‌ها، گفتگو و شبکه‌سازی بین فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری و تقویت زیست‌بوم نوآوری در ناحیه نوآوری پردیس از اهداف برگزاری این نمایشگاه بوده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه پاییز ۱۴۰۲
    • نمایشگاه ۴۷
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت