برگزاری روز فناوری ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲

عصر نمایشگاه- در حاشیه برگزاری نمایشگاه جیتکس به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه فناوری اطلاعات در دوبی، روز فناوری ایران در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

برگزاری روز فناوری ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، محمدرضا طلایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه جیتکس به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های جهان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با بیان اینکه این رویداد از  18 تا 22 مهرماه سال جاری در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود، گفت: با مجوزی که سازمان توسعه تجارت ایران برای اتحادیه صادر کرده‌ است، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران امسال مسوولیت اعزام هیات تجاری ایران به نمایشگاه جیتکس و برگزاری روز فناوری ایران در این نمایشگاه را بر عهده دارد.

  وی تاکید کرد: پیش‌بینی می‌شود نمایشگاه با مشارکت بیش از چهار هزار غرفه‌دار، 800 استارت‌آپ، هزار سخنران و شخصیت علمی، 200 نهاد دولتی، 400 سرمایه‌گذار از 170 کشور برگزار شود و بیش از 100 هزار نفر از آن بازدید کنند.

  طلایی خاطر نشان کرد: با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان سال «تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» و با توجه به اینکه بسیاری از شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از زمره دانش‌بنیان هستند و همچنین برنامه‌های دولت برای توسعه روابط تجاری و اقتصادی با همسایگان، مشارکت نمایشگاه جیتکس 2022 از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود.

  رییس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران اعزام 10 استارت‌آپ برگزیده برای شرکت در نمایشگاه نورت استار را از جمله برنامه‌های امسال نمایشگاه جیتکس دانست و یادآور شد: تا پیش از این بخشی از نمایشگاه جیتکس با عنوان فیوچراستارز برگزار می‌شد، اما از سال جاری به عنوان یک نمایشگاه مستقل به موازات جیتکس برگزار می‌شود.

  طلایی ادامه داد: همزمان با برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس در دوبی و در راستای پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت با مرکز بین المللی تجارت (ITC) 10 استارت‌آپ ایرانی از سوی سازمان توسعه تجارت به دوبی اعزام می‌شوند.  این 10 استارت‌آپ پس از ثبت نام و ارزیابی کیفی استارت‌آپ‌ها از سمت نمایندگان دو سازمان، انتخاب می شوند.

  به نقل از روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران، وی ادامه داد: قرار است امسال در سومین روز نمایشگاه جیتکس، همایش بزرگی با عنوان روز فناوری ایران در این نمایشگاه برگزار شود. شرکت کنندگان در این همایش علاوه بر معرفی محصولات خود برای بازدیدکنندگان و همتایان خارجی، درج معرفی کسب و کار و محصولات در دایرکتوری دیجیتال، شبکه‌سازی با مشارکت‌کنندگان ایرانی و خارجی و آشنایی با رقبای خارجی می‌توانند از امکانات ویژه مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی برای برگزاری ملاقات‌های تجاری و B2B بهره‌مند شوند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه ۴۷
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت